Problem z AC

Oszustwa ludzi,wymuszenia,kombinacje alpejskie.Oszustwa Ubezpieczycieli.Świadome niewypłacanie ubezpieczeń,zaniżanie odszkodowań itp.Wszelkie cwaniactwo będziemy tutaj piętnować.

Problem z AC

Nieprzeczytany postautor: barMan » 29 lip 2014, o 08:10

Witam,

Ulubiony ubezpieczyciel, znaczy PZU, stosuje starą sztuczkę aby obniżenia swoich kosztów.
Rzecz dotyczy ubezpieczenia AC, drobna stłuczka, uszkodzony przedni zderzak i reflektory, PZU tak długo robiło wyceny aż znalazło takiego "rzeczoznawcę", któremu wyszła kwota ponad 70% wartości samochodu (Volvo V50 rocznik 2009) i zarządziło szkodę całkowitą (pierwszą wyceną zlecili DEKRA, której koszt naprawy wyszedł niewiele ponad 10000, drugą wycenę zrobił warsztat i osiągnął niecałe 20).
Mało tego samochód był kupiony i ubezpieczony w styczniu i do lipca, 5 letnie auto, straciło 15% na wartości.
Czyli sztuczka stara jak ubezpieczenia samochodów, zaniżyć wartość auta, zawyżyć wartość szkody i zostawić klienta na lodzie.
Jak sobie z tym radzić? Napisałem odwołanie, ale ustnie uzyskałem już informację, że oni mają inne procedury i logika w ich działaniach nie ma zastosowania.
Rzecznik Ubezpieczonych będzie interweniował, ale proces trwa a czas leci?
barMan

Re: Problem z AC

Nieprzeczytany postautor: Damian Toporek » 8 gru 2015, o 20:45

też sie na to naciąłem, dalej tak samo działają
Po burzy zawsze wychodzi słońce...
Damian Toporek

Re: Problem z AC

Nieprzeczytany postautor: OdszkodowaniaPCO » 30 mar 2016, o 12:56

Trzeba mieć prywatny kosztorys. I odwoływać się od decyzji. Odmowa na podstawie stwierdzenia "mamy inne procedury" to śmiech na sali.
Polskie Centrum Odszkodowań
http://pco.info.pl
biuro@pco.info.pl
OdszkodowaniaPCO

Wróć do UBEZPIECZENIA