W co warto inwestować - jeśli nie lokata, to co?

Wasze sugestie gdzie lokować i w co inwestować pieniądze.

Re: W co warto inwestować - jeśli nie lokata, to co?

Nieprzeczytany postautor: artur44 » 17 cze 2017, o 13:14

Szybkie chwilówki to nie zawsze taka dobra opcja, według mnie warto zainwestować w pożyczki pozabankowe które mają dłuższą opcje spłaty, a nie jednorazową szybką chwilówkę która często kończy się brakiem spłaty i dalszymi problemami. Skorzystałam z oferty firmy POŻYCZKA i jestem zadowolony. W 15 min otrzymałem od nich decyzję, bez zaświadczeń pożyczka na dowód to właśnie oferta z której ostatnio chciałem skorzystać. Na szczęście Aasa udzieliła mi odpowiedniej pożyczki pozabankowej na moje potrzeby . Jeśli szukacie pożyczek to nie chwilówki tylko właśnie takie jak oferuje firma AASA kredyty dla zadłużonych na takie wydatki to najlepsza opcja, wiem z własnego doświadczenia !
artur44

Nieprzeczytany postautor: Januszko » 29 sie 2017, o 02:54

No ale jak to się ma do tytułu czyli do inwestowania? Firmy pożyczkowe nie maja prawa przyjmować depozytów, to tak abstrahując od twojego wpisu który dotyczy jak rozumiem, możliwości uzyskania szybkiej pożyczki a nie inwestowania (w pożyczki?).
Januszko

Nieprzeczytany postautor: marom » 26 paź 2017, o 12:25

może złoto?
marom

Poprzednia

Wróć do W CO INWESTOWAĆ?