Oszukany przez firme uslugowa-budowlana

To dział W którym pokazujemy Kulisy działania firm budowlanych,tego jak funkcjonują,jak zdobywają kontrakty i jak bankrutują.

Oszukany przez firme uslugowa-budowlana

Nieprzeczytany postautor: guzi » 31 gru 2012, o 15:13

Za pomoca tej strony chcialbym ostrzec uczciwych ludzi przed firma uslugowo-budowlana Pani Ilony Miedzierskiej z siedziba w Gdansku.Zostalem oszukany przez Pana Roberta Budzynskiego prowadzacego filie tej firmy w Lodzi. Najpierw oszukal mnie proponujac pozyczke na zalozenie okien z zerowym oprocentowaniem,okazalo sie ze zamiast 3700,-zl musze oddac bankowi 5500,-zl,potem do tego zostalem okradziony przez ta firme, bo okien nigdy nie wsawili,a pieniedzy tez nie chca oddac,pomimo ze pieniadze wzieli ponad cztery lata temu. W Biurze Ochrony Konsumenta w Lodzi ta firma jest znana z nieuczciwosci,prowadza wiele spraw od ludzi, ktorzy zostali przez nich oszukani. LUDZIE - JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY JESLI NIE CHCECIE ZOSTAC OSZUKANI LUB OKRADZENI. Jezeli ktos ma pytania chetnie odpowiem
guzi

Re: Oszukany przez firme uslugowa-budowlana

Nieprzeczytany postautor: magdolna » 8 lut 2013, o 00:21

guzi pisze:Za pomoca tej strony chcialbym ostrzec uczciwych ludzi przed firma uslugowo-budowlana Pani Ilony Miedzierskiej z siedziba w Gdansku.Zostalem oszukany przez Pana Roberta Budzynskiego prowadzacego filie tej firmy w Lodzi. Najpierw oszukal mnie proponujac pozyczke na zalozenie okien z zerowym oprocentowaniem,okazalo sie ze zamiast 3700,-zl musze oddac bankowi 5500,-zl,potem do tego zostalem okradziony przez ta firme, bo okien nigdy nie wsawili,a pieniedzy tez nie chca oddac,pomimo ze pieniadze wzieli ponad cztery lata temu. W Biurze Ochrony Konsumenta w Lodzi ta firma jest znana z nieuczciwosci,prowadza wiele spraw od ludzi, ktorzy zostali przez nich oszukani. LUDZIE - JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY JESLI NIE CHCECIE ZOSTAC OSZUKANI LUB OKRADZENI. Jezeli ktos ma pytania chetnie odpowiem

Ostrzegam wszystkich ludzi w całej Polsce przed firmą Porbut Ryszard Kogut z Tarnowa. Pan Kogut jest oszustem, wyłudza od ludzi duże pieniądze i nie kończy prac remontowych. Miałam zawartą umowę w 2010r. , ale Pan Kogut zerwał ją po miesiącu. Wyłudził ode mnie 61 tyś. zł. 30 tyś wziął za nieskończone prace, 16,500 wziął na materiały budowlane i nie przedstawił żadnej faktury ani rachunki 12 tyś. zł. wziął na zakup towaru do centralnego ( piec, kaloryfery, i.t.p.) , 2,500 zaliczkę za schody i ukradł mi drzwi nowe fabrycznie ( ja mam na te drzwi fakturę) za 1200 zł. Prace budowlane przy remoncie domu nie skończył, mieszkałam z rodziną w budynku gospodarczym przy +5 stopni, a gotowałam zupki na dworze w listopadzie gdy już padał śnieg. Metoda jego polega na wychwalaniu i obiecywaniu, że załatwi i kupi po niższych cenach w hurtowni art. budowlane i armaturę grzewczą. Umowę zerwał zaraz po wpłynięciu pieniędzy na jego konto. Częściowe roboty budowlane źle wykonane (opinia rzeczoznawcy sadowego). Oczywiście zaraz po przelewie kontakt się urywa nie odbiera telefonów. A jak się raz dodzwoniłam, to mamusia "pani prezes" informowała, że musiał jechać na pilną robotę do przedszkola bo zostało zalane i małe dzieci nie maja się gdzie podziać. Przeżyłam istny horror. Przelewy dokonywałam na konto firmy Koguta. Sprawa karna toczy się już ponad 2 lata. Policja poinformowała mnie, że Kogut siedział już za oszustwo kilka razy. Wzięłam tego oszusta z gazety i nie wiedziałam, że ten Kogut już w 2010 r.kiedy reklamował swoje usługi budowlane miał sądowy zakaz wykonywania jakichkolwiek robót budowlanych. Na moja posesję pierwszy raz przyjechał ze swoją mamusią którą przedstawił jako pani Prezes firmy. Sprawa w sądzie trwała 2 lata. Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Ale komornik odpisał i umorzył sprawę, bo Kogut nic nie ma na siebie i nie może ściągnąć długu. Dwóm firmom zaoferowałam sprzedaż mojego długu, firmy te na początku zainteresowane były kupnem długu, ale po sprawdzeniu odstąpiły od sprawy, gdyż poinformowały mnie, że Kogut nic nie ma na siebie tylko majątek przepisany na rodzinę (dom na żonę która nigdy i nigdzie nie pracowała) i osoby podstawione. Ostatnio byłam już zrezygnowana ale zadzwoniła do mnie firma windykacyjna terenowa i oni podjęli się odzyskać dług. Kogut oszukał i z premedytacją wyłudził ode mnie ponad 60 tyś. zł. a z odsetkami już 75 tyś zł. Teraz siedzi w pierdlu za oszustwa ( 2 sprawy karne zakończone a trzecia jeszcze w toku).) Jak się dowiadywałam takich osób oszukanych jest więcej nawet sklepy budowlane i hurtownie. Pytam, kto w tym kraju takim oszustom daje duże pieniądze na otworzenie firmy? takich ludzi i takie firmy trzeba eliminować z rynku. ostrzegam wszystkich ludzi UWAŻAJCIE! i nie bierzcie firmy "BORBUT" RSZARD KOGUT z Tarnowa. A teraz reklamują się na portalach budowlanych "Porbut Ryszard Kogut & Erbut Franciszka Kogut" ("pani prezes").
magdolna

Nieprzeczytany postautor: rembud » 19 lut 2014, o 20:32

zwracam sie do administratora -opiekuna tej strony .zwracam sie wsprawie informaci zamieszczonej natym portalu ,proszoc o usuniecie tej tresci ktura widnieje nazwisko kogut ryszart informujepanstwo ze nie wykonywałem zadnych usług ani nie pobierałem zadnych pieniedzy i zadnej firmy nie miałem informuje opiekuna ze autorka jest pania umysłowo chora ktura leczy sie psychiatrycznie jak ruwniesz jest zgłoszone do prokuratury rejonowej w tarnowie o pomuwienia i oszczerstwa i nigdy tej kobiety niewidziałem i nieznam poznałem ja przy przesuchaniu jak ruwniesz nie posiada moja rodzina rzadnej firmy budowlanej i nigdy budownictwem stycznosci nie miali my jestesmy zwykłymi rolnikami jeszcze ras uprzejmie prosze o sciagniecie tej informac i umieszczonej tresci do roszczygniecia prokuratury i sadu jak ruwniesz panstwu poinformuje i uzasadnienie sprawy przesle prosze o pilna odpowiec opiekuna lup kontak tel *********
rembud

Nieprzeczytany postautor: stefan » 19 lut 2014, o 20:51

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wpisy użytkowników forum którzy czują się oszukani.
Administrator może udostępnić adres Ip sądowi na wyraźne życzenie sądu.
Wiadomo wtedy kto "pomawia" i kogo skarżyć.
Administrator nie usuwa wpisów rozgoryczonych internautów tylko dlatego ze pan poczuł się urażony i uważa pan że to pomówienie nie jest zgodne z faktami.
Jeśli czuje się pan urażony,proszę napisać do autora tekstu by napisał do nas prośbę o usunięcie wpisu (identyfikacja IP) lub nick na forum jeśli ktoś taki jest zarejestrowanym użytkownikiem.
Jeśli prośba nie poskutkuje proszę udać się do sądu i skarżyć osobę która pana pomawia i z opiniami którą się pan nie zgadza.
Proszę nie mieszać do tego administratora bo administrator nie odpowiada za wpisy użytkowników portalu.
Jeśli posty czy opinie nie są wulgarne i są zgodne z tzw "netykietą" są publikowane na portalu.
Tylko "dogadaniem" się z osobą która według pana,pana "pomawia" możemy taki wpis usunąć.
I drugi argument to nakaz sądowy.Tylko decyzją sądu można wpis taki usunąć jeżeli sąd uzna że wpis jest oszczerczy i nakaże autorce postu taki wpis usunąć i np zamieścić stosowne sprostowanie lub przeprosiny.
W każdym razie Administrator nie odpowiada za treści jakie użytkownicy umieszczają na jego portalu ale ci którzy te treści wpisują.
A tych którzy piszą można w łatwy sposób namierzyć po adresie Ip.Administrator wyda takie ip tylko na podstawie wyroku Sądu powszechnego co może służyć do ew ukarania sprawcy pomówienia i ostatecznego usunięcia oszczerczego wpisu.
Ale to wszystko tylko na polecenie sądu.
stefan

Nieprzeczytany postautor: Gość » 4 kwie 2014, o 17:50

rembud pisze:zwracam sie do administratora -opiekuna tej strony .zwracam sie wsprawie informaci zamieszczonej natym portalu ,proszoc o usuniecie tej tresci ktura widnieje nazwisko kogut ryszart informujepanstwo ze nie wykonywałem zadnych usług ani nie pobierałem zadnych pieniedzy i zadnej firmy nie miałem informuje opiekuna ze autorka jest pania umysłowo chora ktura leczy sie psychiatrycznie jak ruwniesz jest zgłoszone do prokuratury rejonowej w tarnowie o pomuwienia i oszczerstwa i nigdy tej kobiety niewidziałem i nieznam poznałem ja przy przesuchaniu jak ruwniesz nie posiada moja rodzina rzadnej firmy budowlanej i nigdy budownictwem stycznosci nie miali my jestesmy zwykłymi rolnikami jeszcze ras uprzejmie prosze o sciagniecie tej informac i umieszczonej tresci do roszczygniecia prokuratury i sadu jak ruwniesz panstwu poinformuje i uzasadnienie sprawy przesle prosze o pilna odpowiec opiekuna lup kontak tel *********

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a na tej stronce co tez rolnictwo-http://www.ekrakow.com.pl/tarnow/porbud_kogut_ryszard.html
Gość

chlopcy z pruszkowa

Nieprzeczytany postautor: tomasz z gdanska » 3 maja 2014, o 06:21

mi pomogoli odzyskali dlug od nieuczciwej firmy budowlanej ponad 200tys zł zajeło im to 6dni a u komornika lezało to 6miesiecy, chlopy jak dąby wyjeci spod prawa ale maja legalna firme windykacyjna polecam
ich tel 788027406 lub http://www.odzyskiwanie-dlugow.com
tomasz z gdanska

Nieprzeczytany postautor: Brig » 12 lut 2015, o 13:31

Jeśli prowizja tylko zapłaconego długu to dobra firma.
Brig

Nieprzeczytany postautor: geomam » 17 sie 2015, o 10:15

Moi przyjaciele często są oszukiwani przez różne firmy remontowe. Dlatego warto szukać wśród polecanych firm. Ostatnio http://holz-treppen.com.pl montowali schody w moim mieszkaniu, więc mogę ich Wam polecić. Sam poszukuję firmy, która zajmie się renowacją dachu.
geomam

Nieprzeczytany postautor: madziapolska130 » 8 wrz 2015, o 12:22

Schody? przecież tu nie o montaż chodzi....
Agencja reklamowa w Poznaniu... sprawdź + usługi remontowe poznań tylko klik
madziapolska130

Wróć do BUDOWLANKA,PRZETARGI,BANKRUCTWA