Oszukani przez Kancelarię Prawną PROCULUS

To dział w którym będziemy umieszczać nowości na temat kolejnych oszustw.Zapraszamy do czytania i komentowania!

Re: Oszukani przez Kancelarię Prawną PROCULUS

Nieprzeczytany postautor: WrobionyWFinanse » 20 lis 2017, o 11:37

Mi osobiście niewiele mówi, ale może uświadomisz? Jeśli to coś wartego uwagi - może trafić na stronę wrobieniwfinanse.pl :)

Co do kredytów - jedno tylko jest mi wiadome z pewnego źródła: w PR Wrocław powołano wydział mający zajmować się także sprawą kredytów. W tej chwili jednak nic więcej powiedzieć nie moge.
Działajmy wszyscy - każdy na ile może i potrafi, bądźmy dobrej myśli! :-)
WrobionyWFinanse

Nieprzeczytany postautor: Posampas » 21 lis 2017, o 06:44

Wrobieni, ja chciałem pisać do Ciebie na meila z tej strony, ale pisało że takiego meila nima hehe :)
Posampas

Nieprzeczytany postautor: WrobionyWFinanse » 21 lis 2017, o 06:56

to jest niemożliwe :) na tego maila regularnie kontaktuje się kilka osób plus wysyłane są powiadomienia dotyczące tego tematu. Poza tym niby w jaki sposób miałbym aktywować to konto na nieistniejącym mailu??Ale w razie czego podaję maila jeszcze raz tutaj: kontakt@wrobieniwfinanse.pl
WrobionyWFinanse

Nieprzeczytany postautor: halina ino » 30 lis 2017, o 17:22

Czy mogłabym prosic o jakies wskazowki. U mnie getin bank to przejal i umywa rece. nie wiem co robić
halina ino

Nieprzeczytany postautor: opiekun » 11 gru 2017, o 19:52

ja również miałem problemy z tą kancelarią.tak bardzo chciałem pomóc rodzicom w kłopotach finansowych,gdzie pojawił się już komornik,że dałem się omamić ludziom z biura pośrednictwa w Szczecinie i uwierzyłem że jest ktoś kto może mi w tym pomóc. i tyle dobrego ! dopiero po podpisaniu felernych umów jak się okazało pośrednictwa , zgłosiłem się do prawnika w celu sprawdzenia powyższych umów pod względem prawnym! wówczas zostałem uświadomiony że za każdą umowę pośrednictwa ta pseudo kancelaria żądała olbrzymich prowizji a wszystko to było zabezpieczone wekslami in blanco,czego nie byłem świadom.wówczas z pomocą prawnika postanowiłem rozwiązać te umowy.niestety nie można było się skontaktować w żaden sposób z ta pseudo kancelarią,ani telefonicznie,ani mailowo,ani listownie.z ich strony natomiast otrzymałem kilkanaście telefonów z groźbami oraz straszeniem co mnie czeka za nie wywiązanie się z umów! zgłosiliśmy sprawę do prokuratury,złożyliśmy również pozew do sądu.po kilku rozprawach na które to z ich strony nie stawiał się nikt prócz prawnika-asesora,sąd uznał że od umów tych odstąpiłem zgodnie z prawem i że nie istnieje żaden stosunek prawny który wiązał by mnie z tą kancelarią! LUDZIE MYŚLCIE CO ROBICIE bo można przez chwilę nierozwagi narobić sobie kłopotów i cierpieć przez to do końca życia !!!!!!!!! mi się udało lecz jakim kosztem !!!
opiekun

Nieprzeczytany postautor: Artur Nowacki » 12 gru 2017, o 14:46

CENTRUM FINANSOWE MACIEJ ZIELIŃSKI to następca proculusa conusila itp
Artur Nowacki

Nieprzeczytany postautor: WROBIONA » 13 gru 2017, o 12:56

witam , tez jestem poszkodawana osoba która tez zostala oszukana przez ta ''firme'' , podaje e mail : milanista1@op.pl , zalezy mi bardzo na skontaktowaniu sie z osoba z podobnym problemem , pozdrawiam.
WROBIONA

Nieprzeczytany postautor: Oszukana300 » 3 sty 2018, o 01:51

Czy wszystkim poszkodowanym coś da to że oszuści będą w więzieniu? Nadal potężne raty trzeba spłacać a ich państwo z naszych podatków będzie utrzymywać... Pieniądze które ukradli albo już są dobrze zabezpieczone albo przynajmniej zdążyli się nimi nacieszyć i bawić. Nam zostają łzy bieda i wegetacja. Czekanie na komornika, problemy z windykacją. Czy nie powinno być tak, że to na nich nasze długi powinny przejść? Niechby do końca życia spłacali to w co nas wrobili i poczuli co to nie mieć na chleb i żyć z piętnem oszusta..są młodzi pracę znajda- napewno już nie za biurkiem ale pomocników na budowę i do sprzątania potrzeba. Studia, którymi się chwalili że dzięki nam je zrobili do sprzątania nie są potrzebne. Zabrali nam spokojna starość, nie ma na lekarzy, leki i oglądasz każda złotówkę by jej nie wydać bez sensu. Takie życie do starości im zgotować, bo więzienie dla nich to wczasy znów na koszt ludzi uczciwych.
Oszukana300

Nieprzeczytany postautor: Mon_77 » 24 sty 2018, o 17:21

Legne124. Pisałam o firmie w Gorzowie chciałabym pogadać priv ale niemam adresu email.
Mon_77

Nieprzeczytany postautor: Mon_77 » 24 sty 2018, o 17:24

Legne124 proszę o kontakt alansz@poczta.onet.pl
Mon_77

Nieprzeczytany postautor: Legne124 » 26 sty 2018, o 07:42

Mon_77 pisze:Legne124 proszę o kontakt alansz@poczta.onet.pl
NA MEILA I NA PRIV PODAŁEM CI NR TELEFONU
Legne124

Nieprzeczytany postautor: Legne124 » 30 sty 2018, o 16:57

Uwaga na tą osobę oszukujacych ludzi bez skrupułów!!! Biuro w Gorzowie Wlkp ul.Sikorskiego / AGATA STROŻCZYK/BLOND WŁOSY
Legne124

Nieprzeczytany postautor: Divalive » 9 lut 2018, o 15:56

Świeże informacje ze strony Prokuratury we Wrocławiu
http://www.wroclaw.pa.gov.pl/aktualnosc ... redytowego
Divalive

PoprzedniaNastępna

Wróć do NOWI OSZUKANI I NOWE PRZEKRĘTY