Oszukani przez Kancelarię Prawną PROCULUS

To dział w którym będziemy umieszczać nowości na temat kolejnych oszustw.Zapraszamy do czytania i komentowania!

Re: Oszukani przez Kancelarię Prawną PROCULUS

Nieprzeczytany postautor: WrobionyWFinanse » 20 lis 2017, o 11:37

Mi osobiście niewiele mówi, ale może uświadomisz? Jeśli to coś wartego uwagi - może trafić na stronę wrobieniwfinanse.pl :)

Co do kredytów - jedno tylko jest mi wiadome z pewnego źródła: w PR Wrocław powołano wydział mający zajmować się także sprawą kredytów. W tej chwili jednak nic więcej powiedzieć nie moge.
Działajmy wszyscy - każdy na ile może i potrafi, bądźmy dobrej myśli! :-)
WrobionyWFinanse

Nieprzeczytany postautor: Posampas » 21 lis 2017, o 06:44

Wrobieni, ja chciałem pisać do Ciebie na meila z tej strony, ale pisało że takiego meila nima hehe :)
Posampas

Nieprzeczytany postautor: WrobionyWFinanse » 21 lis 2017, o 06:56

to jest niemożliwe :) na tego maila regularnie kontaktuje się kilka osób plus wysyłane są powiadomienia dotyczące tego tematu. Poza tym niby w jaki sposób miałbym aktywować to konto na nieistniejącym mailu??Ale w razie czego podaję maila jeszcze raz tutaj: kontakt@wrobieniwfinanse.pl
WrobionyWFinanse

Nieprzeczytany postautor: halina ino » 30 lis 2017, o 17:22

Czy mogłabym prosic o jakies wskazowki. U mnie getin bank to przejal i umywa rece. nie wiem co robić
halina ino

Nieprzeczytany postautor: opiekun » 11 gru 2017, o 19:52

ja również miałem problemy z tą kancelarią.tak bardzo chciałem pomóc rodzicom w kłopotach finansowych,gdzie pojawił się już komornik,że dałem się omamić ludziom z biura pośrednictwa w Szczecinie i uwierzyłem że jest ktoś kto może mi w tym pomóc. i tyle dobrego ! dopiero po podpisaniu felernych umów jak się okazało pośrednictwa , zgłosiłem się do prawnika w celu sprawdzenia powyższych umów pod względem prawnym! wówczas zostałem uświadomiony że za każdą umowę pośrednictwa ta pseudo kancelaria żądała olbrzymich prowizji a wszystko to było zabezpieczone wekslami in blanco,czego nie byłem świadom.wówczas z pomocą prawnika postanowiłem rozwiązać te umowy.niestety nie można było się skontaktować w żaden sposób z ta pseudo kancelarią,ani telefonicznie,ani mailowo,ani listownie.z ich strony natomiast otrzymałem kilkanaście telefonów z groźbami oraz straszeniem co mnie czeka za nie wywiązanie się z umów! zgłosiliśmy sprawę do prokuratury,złożyliśmy również pozew do sądu.po kilku rozprawach na które to z ich strony nie stawiał się nikt prócz prawnika-asesora,sąd uznał że od umów tych odstąpiłem zgodnie z prawem i że nie istnieje żaden stosunek prawny który wiązał by mnie z tą kancelarią! LUDZIE MYŚLCIE CO ROBICIE bo można przez chwilę nierozwagi narobić sobie kłopotów i cierpieć przez to do końca życia !!!!!!!!! mi się udało lecz jakim kosztem !!!
opiekun

Nieprzeczytany postautor: Artur Nowacki » 12 gru 2017, o 14:46

CENTRUM FINANSOWE MACIEJ ZIELIŃSKI to następca proculusa conusila itp
Artur Nowacki

Nieprzeczytany postautor: WROBIONA » 13 gru 2017, o 12:56

witam , tez jestem poszkodawana osoba która tez zostala oszukana przez ta ''firme'' , podaje e mail : milanista1@op.pl , zalezy mi bardzo na skontaktowaniu sie z osoba z podobnym problemem , pozdrawiam.
WROBIONA

Nieprzeczytany postautor: Oszukana300 » 3 sty 2018, o 01:51

Czy wszystkim poszkodowanym coś da to że oszuści będą w więzieniu? Nadal potężne raty trzeba spłacać a ich państwo z naszych podatków będzie utrzymywać... Pieniądze które ukradli albo już są dobrze zabezpieczone albo przynajmniej zdążyli się nimi nacieszyć i bawić. Nam zostają łzy bieda i wegetacja. Czekanie na komornika, problemy z windykacją. Czy nie powinno być tak, że to na nich nasze długi powinny przejść? Niechby do końca życia spłacali to w co nas wrobili i poczuli co to nie mieć na chleb i żyć z piętnem oszusta..są młodzi pracę znajda- napewno już nie za biurkiem ale pomocników na budowę i do sprzątania potrzeba. Studia, którymi się chwalili że dzięki nam je zrobili do sprzątania nie są potrzebne. Zabrali nam spokojna starość, nie ma na lekarzy, leki i oglądasz każda złotówkę by jej nie wydać bez sensu. Takie życie do starości im zgotować, bo więzienie dla nich to wczasy znów na koszt ludzi uczciwych.
Oszukana300

Poprzednia

Wróć do NOWI OSZUKANI I NOWE PRZEKRĘTY